poniedziałek, 8 sierpnia 2011

Początek mojej przygody z blogiem

Witam blogowiczów lalki barbie są moja pasja od zawsze ale dopiero od trzech lat zaczęłam je zbierać. Zaczęło się od tego że szukając na allegro prezentu natknęłam się na barbie kolekcjonerskie i od tego czasu nie mogłam już spokojnie zasnąć. Zaczęło skromnie od jednej lalki ale obecnie moja kolekcja liczy ich 13. Najbardziej podobają mi się lalki typu model muse i gwiazdy filmu i estrady. W większości są nadal w stanie NRFB. Moja kolekcja jest nastawiona na to by ciągle pozostawały w swoich pudełkach, choć kilka razy nie wytrzymałam.... Mam nadzieje poznac innych kolekcjonerów lalek . W moim środowisku nikt nie rozumie mojej pasji,a miło by było móc się z kimś podzielić moim hobby. Pozdrawiam i zapraszam

3 komentarze:

 1. poczekamy i zobaczymy co się tu wykluje! witaj;)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Z reguły większość nie rozumie, że ktoś zbiera lalki Barbie... U mnie jest podobnie. Ale trudno, ważne, żeby się tym nie przejmować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie też niewiele osób wie, że zbieram lalki, a Ci co się dowiedzieli niby rozumieją, ale jednocześnie się podśmiewają, że to infantylne hobby.
  Witaj wśród blogowiczów lalkomaniaków :) Ja co prawda nie mam ciągot do posiadania lalek kolekcjonerskich, ale zawsze z chęcią tu zajrzę. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń